O PENZIONU - Penzion Triola Kořenov

| HLAVNÍ MENU
| HLAVNÍ MENU
Přejít na obsah
O PENZIONU
Penzion TRIOLA byl během roku 2019 zrekonstruován do aktuální podoby a svou polohou je ideálním místem pro dovolenou nebo čas na relaxaci v horách, najdete nás 50 m od nádraží v Kořenově. Součástí areálu penzionu je stylová restaurace s krbem a barem, kterou můžete navštívit i když nejste hostem penzionu a dopřát si některou ze specialit naší domácí kuchyně.

Penzion nabízí ubytování ve dvou typech pokojů, v rodinných pokojích se sociálním zatřízením a ve dvoulůžkových pokojích se společným  WC a koupelnou na patře. Jsme připravení i na firemní pobyty a teambuildingy, prostor restaurace lze v těchto případech využít pro školení nebo meetingy, pro tyto účely je vybavena velkoplošnou TV s bluetooth připojením a ozvučením. Restaurace je také vybavena originálním Juboxem a v celém areálu je k dispozici kvalitní wifi připojení.
Do přírody vklouznete hned za hotelem, kde Vám postačí přeskočit horský potok a jste uprostřed nádherného lesa, který Vám pomůže vyčistit hlavu od běžných starostí. V zimě najdete v blízkém okolí dostatek vleků a běžkařských tratí, v létě pak zase využijí všichni se zájmem o cyklistiku vybudovaných cyklotras. Tipy na zimní i letní aktivity a konkrétní areály v okolí je uveden na stránce TIPY NA VÝLETY.

Nedaleko penzionu (150 m) je stanice a muzeum ozubnicové železnice, jejíž trať vede mezi Tanvaldem, Kořenovem a Harrachovem a jedná se zajímavou historickou památku. Nedaleko Kořenova, na vrchu Hvězda (959 m), stojí nejstarší krkonošská rozhledna Štěpánka. Jedná se o kamennou novogotickou stavbu o výšce 24 m, jejíž stavba začala v roce 1847, ale finálně dokončena byla až v roce 1892. Výhled z této rozhledny rozhodně stojí za to! Můžete odtud přehlédnout západní Krkonoše, údolní Desné, Kamenici a roztroušenou zástavbu horských chalup až po přehradu Souš.
© Penzion TRIOLA 2024 | ADMIN
Návrat na obsah