RESTAURACE - Penzion Triola Kořenov

| HLAVNÍ MENU
| HLAVNÍ MENU
Přejít na obsah
RESTAURACE
Otevírací doba
Denně od 11 do 21 hodin


Restaurace je vždy otevřena nejen pro hosty penzionu, ale i pro veřejnost. Najdete tu domácí krkonošskou kuchyni, která nabízí pestrou paletu pokrmů od poctivých domácích polévek, hotových jídel, přes minutky a krkonošské speciality až po italskou pizzu, pečenou v peci z vlastního těsta. Z nabídky nápojů stojí za například za zmínku domácí limonády KITL, točená limonáda, nebo dva druhy piva Svijany.

Restaurace je vybavena velkoplošnou TV a kvalitním ozvučením, takže jí lze využít i pro firemní pobyty jako místo pro školení až 40 lidí, nebo konferenční prostor. Pro společenské večery je v restauraci k dispozici Jubox, který dokáže veselou společnost bavit dlouhé hodiny.
Před penzionem je během letního období k dispozici venkovní zahrádka s kapacitou 90 míst k sezení, která je také využívána pro pořádání společenských akcí s živou hudbou, nebo k sezónním akcím jako jsou srnčí hody, pstruhové večery s rybami připravenými ve vlastní udírně.

Součástí venkovní restaurace je také bistro (prodej z okénka) s nabídkou rychlého občerstvení v podobě smaženého sýra v housce, grilovaných klobás a limonádou na cestu, kterou Vám obsluha natočí do petláhve.

Naše restaurace je vybavená barem s širokou nabídkou kvalitních destilátů, pestrou paletou bílého i červeného vína a v případě že se k nám chystáte na firemní akci, dokážeme Vám splnit jakékoli speciální přání jen pro Vaše potřeby, vše je na domluvě při objednání ubytování.
© Penzion TRIOLA 2024 | ADMIN
Návrat na obsah